سخنی با همراهان انجمن مینانگاران نقش جهان

folder_openاخبار, برگزیده
commentبدون دیدگاه

سخنی با شما….
درود و سپاس

با گذشت حدود دو سال از تاسیس فعالیت انجمن مینا نگاران نقش جهان ،
در حالی که انجمن شروع پر فراز و نشیبی را طی کرد، خوشبختانه علیرغم تمام سختیها و نا همواریهای مسیر، توانست کارنامه خوبی را ارائه دهد . بی شک همکاری و همراهی اساتید بزرگ و سرمایه های گرانقدر در کنار انجمن این سختی را تسهیل می نمود .
شاید به جرات بتوان گفت آنچه باعث افرینش خلق اتفاقات و لحاظات خوب در انجمن هست قوت قلب و دلگرمی اساتید بزرگوار و همراهی تمام هنرمندان دلسوز می باشد.
انجمنی که با دست خالی و قلب پر از امید فعالیت خود را شروع کرد . انجمنی که مردمی تشکیل گردیده بدون حمایت جدی هیچ یک از مسئولین ، در حوضه های مختلف و ……طی مسیر می کند.(و البته مسایل نا‌گفته دیگری که نداستن آن ،رنج مسیر را می کاهد).
خوشحالم که درک واقعیت موجود در صنایع دستی امروز بخصوص میناکاری از طرف هنرمندان این رشته و آسیب های جدی که بر پیکره این صنعت،هنر واردشده اتحادی از اساتید وهنرمندان و دلسوزان میراث فرهنگی و صنایع دستی را ایجاد نموده است .
اکنون به یاری خدا و همت دوستان میتوانیم با قاطعیت نویداتفاقات خوب را در مینا کاری بدهیم.
نکته مهمی که باید خدمت همه عزیزان هنرمندو اساتید عرض کنم اینست که هر قدم و هر قلم هر چند کم ماتاثیر گذار بوده و کمک به خانواده بزرگ صنایع دستی مینا کاری خواهدبود.
پس انجمن را به عنوان خانه هنر خود بدانیم وبا همراهی بیشتر از پیش وداوطلبانه خود سهمی در این حرکت مهم داشته باشیم.
سعی نداریم با حرکات شتابزده و احساسی و کوتاه مدت عمل کنیم.برداشتن گامهای مهم، نیاز به‌ مشارکت،همفکری ، تحقیق ،پژوهش و کارشناسی والبته زمان مورد نیازجهت تحقق اهداف را دارد.

لذا از همه اساتید،هنرمندان در رشته ها مختلف فعالیت می کنند یاری می طلبیم و‌منتظر استفاده از تجارب و ارایه راهکارهای ارزشمند و همراهی شما بزرگواران در این حرکت فرهنگی هستیم .
در ذیل عملکرد دوساله انجمن خدمت شما بزرگوان تقدیم میگردد.

منتظر ارسال پیشنهادات شما از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی شما همراهان با شماره تماس09134091696 هستم.

ارادتمند:مدیر عامل انجمن مینانگاران نقش جهان معصومه صابری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست