بروشور چند زبانه روش میناکاری و نقشه گردشگری شهر اصفهان منتشر شد

folder_openاخبار, برگزیده
commentبدون دیدگاه

در پی درخواست هنر دوستان و بر اساس نیاز و در جهت رشد فرهنگی و اجتماعی صنایع دستی در شاخه اصفهان شناسی، معرفی روش تولید ظروف میناکاری در اصفهان بروشوری  چند زبانه بین المللی آماده و در اختیار هنرمندان و هنردوستان قرار گرفت.

✍️ به همّت دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان و انجمن مینا نگاران اصفهان و با کمک اساتید محترم میناکاری و کارشناس صنایع دستی مرکزی در جهت رشد فرهنگی و معرفی صنایع دستی به گردشگران محتوای بروشوری آماده شد و پس از عکاسی و تدیون به زبان های آلمانی ، فرانسه و انگلیسی ترجمه گردید و به شکل مطلوب گرافیکی بصورت تک برگی طراحی شده و آماده ارائه به هنر دوستان می باشد.

جهت دریافت فایل روی تصاویر زیر کلیک کرده و آنها را ذخیره نمایید و یا با مراجعه به کانال‌های تلگرام دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان و یا انجمن مینانگاران نقش جهان اصفهان آن را دریافت نمایید .

همچنین جهت دریافت فایل کیفیت بالاتر و یا فایل جهت چاپ برشور می‌توانید با شماره  09130708030  جناب آقای اصفهانی تماس حاصل فرماید و مراحل بعدی را هماهنگ نمایید.

? این بروشور در جهت رشد فرهنگی و اجتماعی صنایع دستی در شاخه اصفهان شناسی گالری فرهنگ و هنر واقع در میدان نقش جهان اصفهان می باشد و امید است موفقیت حاصل گردد.

 

ارتباط با ما :

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
www.uastca-esf1.ac.ir
@farhangvahonar1

انجمن مینانگاران نقش جهان اصفهان
www.minanegaran.org
@minanegaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست